Teambuilding


Na námornej plachetnici platí viac ako kdekoľvek inde, že posádka ( team) musí ťahať za jeden povraz (doslova) a podlieha vedeniu jedného kapitána, ktorý musí zvládať situáciu a aj svoju posádku. Podobnosť s riadením teamu v modernej a úspešnej spoločnosti nie je náhodná. Preto je teambuilding obľúbenou, modernou a čoraz častejšie volenou metodou stmelovania pracovného teamu. Plachetnica a práca na nej je na preverenie teamovej práce (osobnosti) ten najideálnejší prostriedok. Samozrejmosťou sú v tejto dobe zvýšené hygienické opatrenia a všetky naše lode sú po každej plavbe vyčistené ozónovým generátorom a germicídnym žiaričom. 

Doprajte aj vy, sebe a svojmu teamu školenie obchodných, manažérskych alebo iných zručností, kde sa dá uplatniť výrok "Škola hrou."

Teambuildingova plavba može byť aj zaujímavé a netradičné ocenenie Vašich pracovníkov či obchodných partnerov, spojené s nenásilnou formou školenia alebo motivácie k teamovej práci. Ak Vás ponuka teambuildingovej plavby zaujala a chcete viac informácii napíšte nám.